Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

The Vampire Diaries 2009: 2x6

Plan B

Jeremy ofron ndihmën e tij për Damon dhe Alaric në marrëdhëniet me Katherine, pavarësisht shqetësimeve të Elena për Jeremy. Bonnie mëson informacione të reja rreth Masonit dhe vendos t’i besojë Stefanit.

The Vampire Diaries: 2×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×6 me Titra Shqip
Oct. 21, 2010
Shpërndarë0