Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 2x5

Kill Or Be Killed

Stefan dhe Damon nuk bien dakord se si ta trajtojnë situatën me Lockwoods. Ndërkohë, Tyler përpiqet të mësojë më shumë rreth mallkimit dhe xhaxhait të tij. Pavarësisht mendimit të kundërt të Elenës, Jeremy i afrohet Lockwoods duke u bërë miq me Tyler. Ndërkohë, Sherif Forbes zbulon një informacion tronditës rreth Mason që nis një natë plot ngjarje.

The Vampire Diaries: 2×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×5 me Titra Shqip
Oct. 07, 2010
Shpërndarë0