Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009: 2x4

Memory Lane

Stefan përpiqet të zbulojë pse Katherine është kthyer në Mystic Falls dhe tronditet kur zbulon informacione të mëtejshme të zbuluara në lidhje me ngjarjet e 1864. Damon përpiqet të zgjidhë situatën me Mason, por metodat e tij kanë pasoja dramatike. Tyler i bën presion xhaxhait të tij për të mësuar të vërtetën për familjen Lockwood.

The Vampire Diaries: 2×4 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×4 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×4 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×4 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×4 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×4 me Titra Shqip
Sep. 30, 2010
Shpërndarë0