Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009: 2x3

Bad Moon Rising

Elena, Damon dhe Alaric udhëtojnë në Universitetin Duke për të studiuar kërkimet e Isobel mbi fenomenet paranormale, duke shpresuar të gjejnë të dhëna për të zgjidhur misterin e Lockwoods. Vanessa, një ish-studente e Isobel, i ndihmon ata me hulumtimet e tyre dhe përfundon duke zbuluar më shumë sesa dëshironte. Ndërkohë, Stefan ngec në një rrezik të ri të tmerrshëm në pyll ndërsa Tyler zbulon një të vërtetë tronditëse për xhaxhain e tij Mason.

The Vampire Diaries: 2×3 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×3 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×3 me Titra Shqip
Sep. 23, 2010
Shpërndarë0