Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 2x20

The Last Day

Damon është gati të marrë masa ekstreme për të mbrojtur Elena nga Klaus, por veprimet e tij e vënë atë në kundërshtim me Stefan. Tyler merr një telefonatë shqetësuese dhe kthehet në Mystic Falls. Hëna e plotë tregon ardhjen e sakrificës rituale dhe Stefan dhe Elena kalojnë një ditë romantike së bashku duke u shqetësuar se mund të jetë e fundit.

The Vampire Diaries: 2×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×20 me Titra Shqip
Apr. 28, 2011
Shpërndarë0