Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009: 2x2

Brave New World

Caroline del nga spitali dhe ribashkohet me miqtë e saj nga Mystic Fall gjatë Karnavaleve. Stefan dhe Elena i tregojnë vajzës mbështetjen e tyre morale, ndërsa Matt përpiqet t’i tregojë asaj se si ndihet pavarësisht se Caroline duket e hutuar. Damon përdor impulsivitetin e Tyler për ta bërë Mason të zbulojë sekretin e tij.

The Vampire Diaries: 2×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×2 me Titra Shqip
Sep. 16, 2010
Shpërndarë0