Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 2x19

Klaus

Damon dhe Stefan e marrin keq kur zbulojnë se Elena ka shkuar në rrugën e saj dhe ka formuar një aleancë të re për të mposhtur Klaus. Tensioni midis dy vëllezërve rritet dhe ata nuk mund të bien dakord se si të mbrojnë më mirë Elena. Një kthim prapa në 1941 zbulon takimin e parë midis Katherine, Elijah dhe Klaus dhe zanafillën e mallkimit.

The Vampire Diaries: 2×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×19 me Titra Shqip
Apr. 21, 2011
Shpërndarë0