Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 75 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 2x18

The Last Dance

Shkolla përgatitet për ballon me temë të viteve 60, Bonnie përpiqet të bindë Jeremy se ajo është mjaft e fortë për të ndihmuar Elena, por Jeremy është i shqetësuar dhe i beson Stefanit. Caroline i kërkon Matteo të jetë kalorësi i saj i maturës. Damon dhe Alaric marrin pjesë në kërcim dhe janë të bindur që Klaus do të shfaqet.

The Vampire Diaries: 2×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×18 me Titra Shqip
Apr. 14, 2011
Shpërndarë0