Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 2x17

Know Thy Enemy

Elena dhe Alaric janë në mosmarrëveshje me John pasi ardhja e papritur e Isobel shqetëson Jenna. Ndërkohë, Damon, Jeremy dhe Bonnie po kërkojnë një magji që mund të korrë fuqitë e paraardhësve të Bonnie. Caroline është zemërthyer dhe nuk di si të sillet me Matt.

The Vampire Diaries: 2×17 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×17 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×17 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×17 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×17 me Titra Shqip
Apr. 07, 2011
Shpërndarë0