Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009: 2x16

The House Guest

Pavarësisht se janë lodhur nga manipulimet mendore të Katherine, Damon, Elena dhe Stefan e kuptojnë se njohuritë e saj mbi historinë e Mystic Falls mund t’i ndihmojnë ata të mbijetojnë. Caroline krijon mënyra të reja për të tërhequr vëmendjen e Matt, ndërsa Alaric zbulon lajme befasuese për Jenna.

The Vampire Diaries: 2×16 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×16 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×16 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×16 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×16 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×16 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×16 me Titra Shqip
Feb. 24, 2011
Shpërndarë0