Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009: 2x15

The Dinner Party

Stefan i tregon Elenës për një periudhë të errët në të kaluarën e tij dhe për personin që arriti të ndryshonte rrugën e tij. Jonas mëson të vërtetën nga Luka dhe i bën të qarta mendimet e tij për Bonnie dhe Jermey. Damon përgatit një darkë për Alaric, Jenna dhe Andie me synimin për të kapur Elijan në befasi.

The Vampire Diaries: 2×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×15 me Titra Shqip
Feb. 17, 2011
Shpërndarë0