Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009: 2x14

Crying Wolf

Stefan dhe Elena planifikojnë një fundjavë romantike në shtëpinë e liqenit të Gilbert, pa e kuptuar që ata janë ndjekur. Ndërkohë, Jules i shpjegon Tyler kuptimin e mallkimit, por duke lënë një detaj të rëndësishëm. Damon shkon në një party të Shoqërisë Historike në mënyrë që të flasë me Elijan, i cili nuk pranon të zbulojë informacionin e kërkuar.

The Vampire Diaries: 2×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×14 me Titra Shqip
Feb. 10, 2011
Shpërndarë0