Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009: 2x13

Daddy Issues

Elena, Damon dhe Jenna janë të mahnitur me kthimin e Johnathan Gilbert në Mystic Falls. Caroline i tregon Stefanit për bisedën e saj me Tyler dhe Stefan përpiqet ta ndihmojë djalin. Jeremy ngushëllon Bonnie pas debatit të saj me Jonas. Një situatë e dhunshme shpërthen kur Jules merr dikë peng.

The Vampire Diaries: 2×13 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×13 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×13 me Titra Shqip
Feb. 03, 2011
Shpërndarë0