Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009: 2x12

The Descent

Elena ka një plan të ri për të ardhmen, por Stefan ka idetë e tij se si duhet ta trajtojë situatën. Damon përpiqet të marrë të vërtetën nga Jules dhe i kërkon Elena të ruajë Rozën, por situata bëhet shpejt e rrezikshme. Matt dhe Caroline përpiqen të jenë të sinqertë në lidhje me ndjenjat e tyre dhe Caroline habitet kur sheh reagimin e Tyler ndaj bujarisë së tij. Damon e ka të vështirë të fshehë ndjenjat e tij të vërteta në një situatë jete apo vdekjeje.

The Vampire Diaries: 2×12 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×12 me Titra Shqip
Jan. 27, 2011
Shpërndarë0