Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009: 2x11

By the Light of the Moon

Hëna e plotë afrohet dhe Caroline ndihmon Tyler me mutacionin e tij të parë. Ndërsa Stefan dhe Katherine përfshihen në një lojë strategjie mendore, Damon dhe Alaric bëhen dyshues ndaj një Jules misterioze e cila ka ardhur në Mystic Falls në kërkim të mikut të saj të zhdukur, Mason. Bonnie dhe Luca punojnë së bashku në një magji edhe pse të dy vazhdojnë që secili të ketë sekretet e veta. Elijah papritmas arrin me një ofertë që mund të ndryshojë gjithçka në tryezë.

The Vampire Diaries: 2×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×11 me Titra Shqip
Dec. 09, 2010
Shpërndarë0