Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009: 2x10

The Sacrifice

Elena harton një plan për të zgjidhur situatën e saj dhe i ofron Rose një nxitje për ndihmën e saj. Fatkeqësisht, plani pëson një ndryshim të papritur dhe Rose i kërkon Damon ndihmë. Tyler i tregon Caroline bodrumin e Lockwood, ku bën një zbulim të tmerrshëm. Jeremy dhe Bonnie përpiqen të marrin gurin, por Stefan përfundon në rrezik kur gjërat nuk shkojnë siç ishin planifikuar.

The Vampire Diaries: 2×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×10 me Titra Shqip
Dec. 02, 2010
Shpërndarë0