Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009: 2x1

The Return

Elena gjen trupin e përgjakur të xhaxhait Xhon dhe mëson se çfarë i ndodhi Jeremy, ndërsa Damon kupton që Katherine është kthyer. Ndërkohë, Caroline dërgohet në spital pas një aksidenti automobilistik dhe Mason, xhaxhai misterioz i Tyler, mbërrin në qytet.

The Vampire Diaries: 2×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×1 me Titra Shqip
Sep. 09, 2010
Shpërndarë0