Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 1x22

Founder's Day ( Fundi Sezonit 1)

Është Dita e Fondacionit dhe të gjithë po bëhen gati për festimet dhe fishekzjarret. Pavarësisht Damon dhe Alaric që përpiqen të ndalojnë Johnathan Gilbert, plani i tij vihet në veprim, duke bërë kërdi në qytet.

The Vampire Diaries: 1×22 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×22 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×22 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×22 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×22 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×22 me Titra Shqip
May. 13, 2010
Shpërndarë0