Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009: 1x21

Isobel

Isobel kthehet në qytet dhe surprizon Alaric duke i kërkuar që ta lejojë të takojë Elena. Por kur më në fund të dyja takohen, Isobel nuk pranon t’i përgjigjet shumë pyetjeve të vajzës.

The Vampire Diaries: 1×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×21 me Titra Shqip
May. 06, 2010
Shpërndarë0