Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009: 1x20

Blood Brothers

Ndërsa Stefan përpiqet të pajtohet me të kaluarën e tij, ai dhe Damon i zbulojnë Elenës pjesë të historisë së tyre, përfshirë detajet jo të papërfillshme të vampirizimit të tyre. Damon dhe Alaric përpiqen të gjejnë një objekt misterioz para se Jonathan ta gjejë atë. Ndërkohë, marrëdhënia midis Jeremy dhe Anna vazhdon të rritet.

The Vampire Diaries: 1×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×20 me Titra Shqip
Apr. 29, 2010
Shpërndarë0