Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009: 1x19

Miss Mystic Falls

Gjatë Gala-s së Ditës së Themeluesve, Elena dhe Caroline hyjnë në konkursin Miss Mystic Fall. Ndërkohë, John Gilbert përpiqet të frikësojë Damon ndërsa Damon zbulon se vëllai i tij po fsheh një sekret të rrezikshëm.

The Vampire Diaries: 1×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×19 me Titra Shqip
Apr. 22, 2010
Shpërndarë0