Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009: 1x18

Under Control

Stefan e ka të vështirë të qëndrojë i qetë në rrethanat e reja. Ndërkohë, xhaxhai i Elena dhe Jeremy John Gilbert mbërrin papritur në qytet. Stefan sillet çuditshëm në Ditën e Themelimit dhe akoma më keq reagon ndaj Damon kur zbulon arsyet e vërteta të kthimit të Gilbert.

The Vampire Diaries: 1×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×18 me Titra Shqip
Apr. 15, 2010
Shpërndarë0