Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009: 1x17

Let the Right One In

Stefan dhe Damon janë duke u ndeshur me një armik të ri, i cili e vendos Stefanin në një situatë të keqe. Damon dhe Elena i kërkojnë ndihmë Alaric për të ndihmuar Stefanin. Matt shpreson se kthimi i nënës së tij është përfundimtar dhe jo një nga ‘përkohësitë’ e saj të zakonshme. Makina e Caroline ndalet gjatë një stuhie që e çon atë të zbulojë një sekret të tmerrshëm që hedh frikë në të gjithë komunitetin e Mystic Falls.

The Vampire Diaries: 1×17 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×17 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×17 me Titra Shqip
Apr. 08, 2010
Shpërndarë0