Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009: 1x16

There Goes the Neighborhood

Anna viziton Damon me një mysafir të papritur. Elena dhe Stefan janë në takim me Caroline dhe Matt, Jenna ribashkohet me një miken e saj të vjetër, Kelly. ndërsa gjërat mes Anës dhe Jeremy evoluojnë në një drejtim të ri.

The Vampire Diaries: 1×16 me Titra Shqip
Apr. 01, 2010
Shpërndarë0