Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009: 1x15

A Few Good Men

Nëna e Matt kthehet në Mistyc Falls, duke befasuar Matt dhe Caroline. Elena dhe Stefan janë dyshues për sjelljen e re të Damon, Alaric mëson disa fakte interesante për jetën e tij të kaluar. Ndërkohë, Stefan dhe Jenna ndihmojnë Elena të gjejë informacione për nënën e saj biologjike.

The Vampire Diaries: 1×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×15 me Titra Shqip
Mar. 25, 2010
Shpërndarë0