Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 1x13

Children of the Damned

Gjatë një serie rikthimesh, Stefan dhe Damon kujtojnë ngjarjet që çuan në prishjen e marrëdhënies së tyre. Ndërkohë, Bonnie dhe Ben shkojnë në një takim i cili merr një kthesë për keq. Elena ndihmon Stefan dhe Damon të gjejnë ditarin e paraardhësve të saj dhe Stefan zbulon arsyen e vërtetë prapa interesimit të Alaric për të studjuar ditarin dhe në historinë e qytetit.

The Vampire Diaries: 1×13 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×13 me Titra Shqip
Feb. 04, 2010
Shpërndarë0