Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 106 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Undoing 2020: 1x1

The Undoing

Grace dhe Jonathan Fraser bëjnë një jetë idilike në Upper East Side të Manhatanit. Ndërsa po përgatitej për një mbledhje fondesh në shkollën private të djalit të tyre Henry, Grace kryeson komitetin e ankandit të shkollës dhe vëren trajtimin përbuzës që nënat e tjera i kanë bërë Elena, një nënë e re që sapo është bashkuar me grupin. Natën e mbledhjes së fondeve, Grace përpiqet të ngushëllojë Elenën, të pangushëllueshme, ndërsa Jonathan niset për një konferencë mjekësore të nesërmen në mëngjes. Ndërsa Grace pret kthimin e Jonathan, ajo kapet jashtë vëmendjes nga lajmet e një tragjedie brenda komunitetit shkollor.

The Undoing: 1×1 me Titra Shqip
The Undoing: 1×1 me Titra Shqip
The Undoing: 1×1 me Titra Shqip
The Undoing: 1×1 me Titra Shqip
The Undoing: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 25, 2020
Shpërndarë0