Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom

The Take (2009) me Titra Shqip: 1x4

Episode Four (FUND)

Jimmy detyron Freddie të marrë përgjegjësinë për veprimet e djalit të tij kur Jimmy i vogël gjendet i vdekur në duart e Little Freddie. Megi më në fund zbulon të vërtetën rreth prindërve të Little Jimmy, duke përfunduar në një përballje mes saj dhe përdhunuesit të saj.

The Take: 1×4 me Titra Shqip
Jul. 01, 2009
Shpërndarë0