Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Take (2009) me Titra Shqip: 1x3

Episode Three

Tani është viti 1994 dhe duket se Little Freddie po ndjek hapat e babait të tij, duke zbuluar anën e tij sadiste duke orkestruar një përballje midis Jackie dhe Maggie. Ndërkohë, Jimmy bën një përpjekje për perandorinë duke komplotuar një sulm ndaj Ozzy në burg.

The Take: 1×3 me Titra Shqip
Jun. 20, 2009
Shpërndarë0