Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Take (2009) me Titra Shqip: 1x2

Episode Two

Drama lëviz për tre vjet në 1988, dhe kultura e re e tërbuar premton mundësi për Jacksons ndërsa shfaqet një treg për ekstazi. Ozzy dërgon kushërinjtë për të takuar një organizator të çmendur në Hackney dhe Jimmy sheh rastin për të bërë një marrëveshje me zotin e drogës Des. Sidoqoftë, partneriteti kërcënohet kur një Freddie gjithnjë e më i çrregullt fluturon në zemërim dhe fillon rënia e tij.

The Take: 1×2 me Titra Shqip
Jun. 17, 2009
Shpërndarë0