Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Strain (2014) me Titra Shqip: 2x8

Intruders

Eph duhet të mbrojë Zack kundër një ndërhyrës brenda Red Hook. Gus i bind Guptas të bëjnë një zgjedhje të vështirë. Fet dhe Setrakian bëjnë një ofertë për të blerë Lumen, por zbulojnë se ata nuk janë blerësit e vetëm potencial.

The Strain: 2×8 me Titra Shqip
Aug. 30, 2015
Shpërndarë0