Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Strain (2014) me Titra Shqip: 2x7

The Born

Setrakian dhe Fet përdorin informacionin e Fitzwilliam për të sulmuar Mjeshtrin, por një personazh misterioz mbërrin. Dutch pret një mysafir surprizë. Eph kthehet në Nju Jork i frustruar, por i ngarkuar për të ndjekur njeriun përgjegjës për vrasjen e miqve të tij.

The Strain: 2×7 me Titra Shqip
Aug. 23, 2015
Shpërndarë0