Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Strain (2014) me Titra Shqip: 2x6

Identity

Eph harton një plan për të prodhuar dhe shpërndarë një armë biologjike. Gus e kupton se Angel mund të jetë një aleat i pamundur.

The Strain: 2×6 me Titra Shqip
Aug. 16, 2015
Shpërndarë0