Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Strain (2014) me Titra Shqip: 2x4

The Silver Angel

Eph dhe Nora më në fund i shohin viruset e tyre vdekjeprurës në veprim. Fet merr përsipër sigurinë e Red Hook, ndërsa Dutch dhe Setrakian nisen për në Staten Island për të marrë në pyetje Fitzwilliam, ish -truproja i Palmer.

The Strain: 2×4 me Titra Shqip
The Strain: 2×4 me Titra Shqip
The Strain: 2×4 me Titra Shqip
The Strain: 2×4 me Titra Shqip
Aug. 02, 2015
Shpërndarë0