Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Strain (2014) me Titra Shqip: 2x2

By Any Means

Eph dhe Nora kryejnë eksperimente mbi pacientët e tyre të sapo gjetur. Fet dhe Dutch lirojnë ndërtesat e lagjes dhe Kelly fillon gjuetinë për Zack.

The Strain: 2×2 me Titra Shqip
The Strain: 2×2 me Titra Shqip
The Strain: 2×2 me Titra Shqip
The Strain: 2×2 me Titra Shqip
The Strain: 2×2 me Titra Shqip
Jul. 19, 2015
Shpërndarë0