Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Strain (2014) me Titra Shqip: 2x13

Night Train (Fundi Sezonit 2)

Setrakian dhe Fet luftojnë për zotërimin e Occid Lumen dhe gjejnë një aleat të ri befasues. Një sulm masiv rrezikon arratisjen e Eph, Nora dhe Zack nga Nju Jorku.

The Strain: 2×13 me Titra Shqip
The Strain: 2×13 me Titra Shqip
The Strain: 2×13 me Titra Shqip
Oct. 04, 2015
Shpërndarë0