Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Strain (2014) me Titra Shqip: 2x12

Fallen Light

Eph duhet të zgjedhë midis sigurisë së Zack dhe asaj të qytetarëve të Nju Jorkut. Ndërkohë marrëdhënia e tij me Norën shkon në një rrugë pa krye. Gus dhe Angel krijojnë një bandë të pamundur.

The Strain: 2×12 me Titra Shqip
The Strain: 2×12 me Titra Shqip
The Strain: 2×12 me Titra Shqip
Sep. 27, 2015
Shpërndarë0