Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Strain (2014) me Titra Shqip: 2x11

Dead End

Dutch lufton Eichhorst, Fet, Nora dhe Eph përfshihen në një kërkim të furishëm. Setrakian përballet me një të njohur të vjetër gjatë kërkimit të tij për Occidum Lumen, ndërsa Gus ndihmon Guptas të arratisen përtej kufirit.

The Strain: 2×11 me Titra Shqip
Sep. 20, 2015
Shpërndarë0