Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Strain (2014) me Titra Shqip: 2x1

BK, N.Y.

Eph dhe Nora punojnë në një armë biologjike për të vrarë Strigoi, ndërsa Setrakian rrezikon jetën e të gjithë anëtarëve të grupit për informacion mbi një sekret shumë të mbrojtur. Mjeshtri fillon fazën tjetër të planit të tij duke krijuar një grup të ri tmerrues të krijesave dhe duke i vendosur ato nën kontrollin e Kelly -t.

The Strain: 2×1 me Titra Shqip
The Strain: 2×1 me Titra Shqip
Jul. 12, 2015
Shpërndarë0