Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x7

For Services Rendered

Setrakian, Eph dhe Nora formulojnë një plan për të gjetur Padronin duke përdorur Jim si karrem. Eichhorst dhe e kaluara e Setrakian zbulohet. Neeva lufton për të mbrojtur fëmijët ndërsa takon një të huaj misterioze.

The Strain: 1×7 me Titra Shqip
Aug. 24, 2014
Shpërndarë0