Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x6

Occultation

Pas alarmit Kelly largohet nga qyteti me Zack që përballet me përhapjen e murtajës dhe Eph arrestohet nga FBI. Eichhorst ka një punë për Gus. Setrakian e kupton që mbërritja e eklipsit është fillimi i fundit.

The Strain: 1×6 me Titra Shqip
The Strain: 1×6 me Titra Shqip
Aug. 17, 2014
Shpërndarë0