Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x4

It's Not for Everyone

Një autopsi e fshehtë demonstron përparimin e çuditshëm të virusit misterioz duke sugjeruar që Xhimi të bëjë një rrëfim të habitshëm. Eph dhe Nora janë të zënë me kërkimin e babait të viktimës më të re të katastrofës ajrore, por dikush u qëndron në rrugën e tyre. Ansel, duke luftuar me sëmundjen, merr kundërmasa të dëshpëruara për të mbrojtur familjen.

The Strain: 1×4 me Titra Shqip
The Strain: 1×4 me Titra Shqip
Aug. 03, 2014
Shpërndarë0