Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x3

Gone Smooth

Eph dhe Nora luftojnë për të shpëtuar Kapitenin Redfern para se të fillojnë efektet e tmerrshme të virusit. Sulmet e minjve sinjalizojnë se diçka e pashpjegueshme po ndodh nën qytet. I liruar nga burgu, Setrakian fillon planin e tij të pamëshirshëm për të ndaluar përhapjen e sëmundjes.

The Strain: 1×3 me Titra Shqip
The Strain: 1×3 me Titra Shqip
Jul. 27, 2014
Shpërndarë0