Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x2

The Box

Të katër të mbijetuarit fillojnë të shfaqin simptoma të çuditshme, por përpjekja e Eph dhe Nora për t’i karantinuar ato pengohet nga një fushatë dezinformimi. Ndërkohë, Setrakian pret një vizitë të befasishme nga një i njohur i vjetër.

The Strain: 1×2 me Titra Shqip
The Strain: 1×2 me Titra Shqip
Jul. 20, 2014
Shpërndarë0