Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x13

The Master (Fundi i Sezonit 1)

Eph dhe Fet kryejnë një zbulim për të përgatitur një sulm në mënyrë që të vrasin Mjeshtrin. Ndërkohë, Gus rreshtohet me një forcë të çuditshme që mund ta kthejë betejën në një drejtim të papritur.

The Strain: 1×13 me Titra Shqip
The Strain: 1×13 me Titra Shqip
Oct. 05, 2014
Shpërndarë0