Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x11

The Third Rail

Setrakian udhëheq Ef, Fet dhe Norën në një gjueti për strofullën e Mjeshtrit. Duke lënë dyqanin me Mariela, Zack rrezikon sigurinë e tij për të.

The Strain: 1×11 me Titra Shqip
Sep. 21, 2014
Shpërndarë0