Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x10

Loved Ones

Eph heton zhdukjen e Kelly dhe lufton me atë që gjen. Dutch ndjek një plan për t’u hakmarrë kundër Palmer. Fitzwilliam bën një zgjedhje befasuese.

The Strain: 1×10 me Titra Shqip
Sep. 14, 2014
Shpërndarë0