Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Serpent 2021: 1x7

Episode 7

Charles dhe Marie-Andrée mbërrijnë në Paris me plane të shkëlqyera, por dikush i përshëndet me një mirëseardhje të akullt. Knippenberg i drejtohet shtypit për të ndaluar dyshen.

The Serpent: 1×7 me Titra Shqip
Feb. 07, 2021
Shpërndarë0