Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Serpent 2021: 1x3

Episode 3

Dyshimet rriten kur Knippenberg gjen informatorin e tij. Një francez i ri arrin në Shtëpinë e Kanit, bie në një kurth dhe bën një zbulim tronditës.

The Serpent: 1×3 me Titra Shqip
Jan. 10, 2021
Shpërndarë0