Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 84 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3femax20.com
  • Server 4ninjastream.to

The Queen’s Gambit 2020: 1x1

Openings

Në jetimore që nga mosha 9 vjeç, Beth zhvillon një aftësi të jashtëzakonshme në shah, si dhe një varësi në rritje ndaj pilulave jeshile që u jepen të gjithë fëmijëve.

 

The Queen’s Gambit: 1×1 me titra shqip

The Queen’s Gambit: 1×1
Oct. 23, 2020
Shpërndarë0